Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Araba Verenler

1 yıl önce
208 kez görüntülendi

Senetle Araba Verenler

Senetle Araba Verenler

Araç sahibi olmak isteyenler birçok kişinin tercih ettiği gibi senetle araba verenler tarafından yapılan cazip teklifleri değerlendirmektedir. Bu durumda aracın belirli vade dahilinde taksit taksit geri ödenecek olan ücreti, senette belirlenen vadeyle ödenir. Ödemeyi genelde galerilere yaparsınız ve bu senetleri düzenleyenler galericilerdir. Bu şekilde hem araçlar boş yere beklememiş olur hem de kredi çekmeden araba alıp taksitle ödemek mümkün hale gelir. Kredi çekemeyen kişilerin de senetle araba almaları mümkün olmaktadır. Bunun için kredi sicili etki etmeksizin araç sahibi olmak mümkün oluyor. Birçok galeri senetle araç satışı yapıyor.

Senetle Nasıl Araba Alınır?

Resmi olan galeriler, galeriden senetle araba almak isteyenler için özel çözümler üretmektedir. Son yıllarda ünü araç üreticilerin resmi ikinci el satış sitelerinde de senetle araba satışı yapmaktadır. Bu yüzden bütçenize uygun arabayı seçerken ödemeleri taksitle yapabilirsiniz. Senetle araba almak ve zamanında ödeme durumunda sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Senetle araba alırken de belirli bir faiz ödersiniz. Bu yüzden araba alışverişleriniz için gerekli olan bütçe ve faiz oranını göz önünde bulundururken banka faizinden daha yüksek bir miktar ödeyeceğinizi göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

Nereden Senetle Araba Alınır?

Neredeyse tüm galeriler senetle araba satışı yapmaktadır. İsterseniz bir miktar peşin vererek geri kalanını senetle ödeyebilir, isterseniz tamamını senetle ödeyebilirsiniz. Senetle ödeme yapmak için mutlaka galeriden bilgi alarak, diğer galerilerdeki ücretleri de kıyaslamalısınız. Bu şekilde galeriden satın alınan arabalar için belirli bir vade dahilinde (48 aya kadar uzuyor) senetle araba almak mümkün olabiliyor. Birçok ünlü markanın ikinci el araç satış sitelerinde senetle araba almak ve kefilsiz, kredi sicilsiz araba almak mümkün olabiliyor.

Senetle Araba Verenler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık