Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Araba Satan Galeriler

2 ay önce
1.858 kez görüntülendi

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler
Araba sahibi olmak istiyorsanız ancak yeterli birikiminiz yoksa senetle borçlanarak araba almak mümkündür. Bu yöntemle peşinatınız olmasa bile araba sahibi olabilirsiniz. Vade farkı ya da faize maruz kalmayacağınız için ödemeleriniz de artmayacaktır. Yüksek faizler nedeniyle kredi çekmek size kar sağlamaz zarar verir. Bunun yerine faizsiz, vadesiz bir şekilde yaptığınız senetleri taksit taksit ödersiniz. Taksitlerin ödeme tutarı ve vadesini bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.
Senet Yapan Galeriler
Günümüzde araba satışlarında ödeme seçenekleri oldukça fazladır. Tüketimi ve satışları arttırmak için seçenekler arttırılmaktadır. Bu yüzden pek çok galerinin senetle satış yaptığını göreceksiniz. Senetle araba satın almak isteyenler için oto galerileri en güvenilir adrestir. Sıfır ya da ikinci el araçların satışı yapılmaktadır.
Senetle araba satan galeriler şimdilerde her ilde buluyor. Yaşadığınız yerden araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer aradığınız aracı bulamazsanız diğer illere bakmaktan da çekinmeyin. Galeriden size uygun araba bulmasını da isteyebilirsiniz. Onlar satın alıp size senetle satış da yapabilecektir.
Senetle Araba Alma Aşamaları
İlk olarak almak istediğiniz arabaya karar vermelisiniz. Bu arabayı bulduğunuz galeri ile anlaşmaya varmalısınız. Fiyatta anlaşmanız halinde sıra senetleri düzenlemeye gelir. Senet düzenlenirken anlaştığınız fiyata vade farkı ya da faiz eklenmez. Peşinatınız senetle araba alma yaparken varsa ödeme yapabilirsiniz, böylece borcunuz azalır. Ancak peşinatınız yoksa da senetle araba alabilirsiniz.
Senet düzenlenirken aylık taksit miktarı ve vadeyi siz bütçenize göre belirlemeye çalışın ve bu konuda galerici ile anlaşın. Her taksitin vadesi ödeneceği tarih olacak şekilde senet düzenlenmelidir. Senette boş yer olmadığına emin olarak doldurun ve imzalayın. Örneğin vadeyi boş bırakırsanız karşı taraftaki kişi yakın bir tarih atarak borcun muaccel olmasını sağlayabilir. Ödemelerinizi de mutlaka kanıtlanabilir şekilde yapın.

Senetle Araba Satan Galeriler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Gökhan çetin dedi ki:

    Araç almak istiyorum pasınayız uygun fiyata senetleri her türlü gününde öderim bilgilendirirmisinz

  2. Nihat yılmaz dedi ki:

    Peşinat isteniyormu

Yorum Yaz


Yukarı Çık