Sponsorlu Bağlantılar

Sahibinden Araba İlanı Nasıl Eklenir?

6 yıl önce
181 kez görüntülendi

Sahibinden Araba İlanı Nasıl Eklenir?

Sahibinden Araba İlanı Nasıl Eklenir?
2. el araçların rövanşta olmasıyla birlikte herkesin aklına takılan Sahibinden araba ilanı nasıl eklenir? Sorusu yanıt arıyor. Tabi Sahibinden sitesinin 2. El piyasasında tarafsız bir yer ediniyor olmasının da payı büyük. Özellikle gayrimenkul almak isteyenlerin ilk olarak girdikleri site Sahibinden.
Sahibinden sitesinde verilecek ilan için öncelik şeffaf yaklaşımda. Yani satının aracının tüm özelliklerini biliyor olması ve tarafsız şekilde ilan ayrıntısına yazması bekleniyor. Aksi halde yanlış beyandan doğacak hiçbir zarardan Sahibinden sitesi sorumluluk kabul etmiyor.
Öncelikle Üyelik Yapmak Gerekiyor
Sahibinden sitesine ilan vermek için öncelikle siteye üyelik yapmak gerekiyor. Çünkü ilan vermek üyelik sayesinde mümkün oluyor. İlk ilandan ücret almayan site sonraki zamanlarda fiyat politikasını uygulamaya sokuyor.
Üyelik sonrası sitede bulunan ‘ilan ver’ butonu tıklanarak araba ilanı vermek oldukça basittir. Menüler içerisinden öncelikle satışını yapacağınız otomobili bulmanız gerekir. ‘devam et’ butonları ile ilerleyebilir ve ilanınızı her adımda eksiksiz şekilde oluşturabilirsiniz.
Ayrıntılara Dikkat


Menüler ilerlerken aracınıza ait, her kadrajdan çekilmiş fotoğrafları da yüklemelisiniz. Bu satış işleminin daha hızlı olmasını sağlayacaktır. Ayrıca araç özelliklerinizi iyi bilmeli ve yine ayrıntılı şekilde menülere eklemelisiniz. Örneğin boya olup olmadığı, pert kaydı olup olmadığı ya da hasar bedelleri bu ayrıntılara eklenecek en önemli bilgilerdir.
Araç fiyatınızı belirlerken pazarlık yapıp yapmayacağınızı yazmak, satış hızını büyük ölçüde etkileyecektir. Aynı şekilde ödeme alma koşullarınız ya da takasa sıcak bakıp bakmadığınız, aracınızı alacak olan kişi için oldukça önemli olabilir. Bunun yanında notlar kısmını aracınızla ya da satış kriterleri ile ilgili ayrıntılar düşebilirsiniz. Örneğin aracınızı satış için şehir dışına çıkarıp çıkarmayacağınız alıcılar için önemli olabilir. Sahibinden sitesi 2. El piyasasında oldukça önemli bir yere sahiptir.

Sahibinden Araba İlanı Nasıl Eklenir? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık