Sponsorlu Bağlantılar

Otomobil Kampanyaları

Otomobil Kampanyaları

Otomobil Kampanyaları
Otomobil kampanyaları hem yeni araç almak isteyenleri, hem de aracını değiştirmek isteyenleri ilgilendiriyor. Pek çok markanın imza attığı bu kampanyalar vergi indiriminden araç takasına kadar pek çok avantajı beraberinde getirdi. Tabi faizsiz otomobil kampanyaları da bu fırsatlar arasında büyük bir paya sahip.
Otomobil kampanyaları yalnızca binek değil, ticari araç almak isteyenleri de kapsıyor. Herkes hayalini kurduğu aracı alabilsin diye düzenlenen kampanyalar sayesinde binlerce insan araç sahibi oldu. İşte bu kampanyaların ayrıntıları.
0 Faizli Araç Kampanyası
2018 otomobil kampanyaları kapsamında yıla damgasını vuran FIAT oldu. 0 faizli araç kampanyası sayesinde binlerce kişiyi araç sahibi yaptı. Örneğin benzinli, otomatik vites bir FIAT araç 1.340 TL taksitlerle ve 35.000 TL peşinatla alınabiliyor. 31 Aralık tarihine kadar sürecek olan bu kampanyaya talep büyük.
Bir 0 faizli araç kampanyası da Opel’den geldi. Opel Astra yeni sedan, Opel İnsignia, Opel Mokka araçlarında geçerli olan bu kampanya da yılsonuna kadar devam edecek. Opel Astra yeni sedan almak isteyenler 20 bin TL’ye 0 faiz, Opel İnsignia almak isteyenler 30 bin TL’ye 0 faiz ve Opel Mokka almak isteyenler de 20 bin TL’ye 0 faiz ödeyecekler.
BMW’den 100. Yıl Fırsatı
BMW de 18 i Pure 136 Hp, 18 i Sedan joy 136 Hp ve 20 i sedan pure 170 Hp araçları için 0 faiz kampanyası başlattı. 114.300 ile 211.900 TL arasında değişen araç fiyatlarında 1’in altında faizler ile taksitler ödenebiliyor.
Yüzde 100 Mutluluk 0 Faiz
Bu slogan da Ford’a ait. 24 bin TL’ye 0 faiz uygulayan bu markanın da kampanyası aralık sonuna kadar devam ediyor. Ayrıca 12 ay vade imkânı da bulunan markanın 0 faiz kampanyası ticari araçlarda da geçerli.

Otomobil Kampanyaları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık