Sponsorlu Bağlantılar

İkinci El Peşinatsız Araba İstanbul

1 yıl önce
262 kez görüntülendi

İkinci El Peşinatsız Araba İstanbul

İkinci El Peşinatsız Araba İstanbul
Bu yazımızda ikinci el peşinatsız araba İstanbul hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Araç sahibi olmak herkesin hayali olarak yer almaktadır. Bununla beraber bazı insanlar hayallerini kolaylıkla yapabilirken, bazıları için ise bu bir hayal olarak bulunmaktadır.
Araç sahibi olabilmek adına yeterli parası bulunmayan insanlar genel olarak kredi çekmek istemektedir. Bununla beraber daha önce kredi sicilleri ile beraber ilgili bir sıkıntı yaşanması durumunda kredi kullanarak araba almak söz konusu olmamaktadır. Böyle durumlarda ise kredi kullanmadan da senetle araç alınmaktadır.
İkinci el peşinatsız araba satış uygulamaları ülkemizde bazı galeriler aracılığı ile beraber kendi bünyelerinde yapılmaktadır. Araçlar konusunda banka kredisine alternatif olarak yer alan bir satış yöntemidir. Bu satış uygulaması ise daha çok ikinci el araçlarda kullanılmaktadır.
Kimler Bu Uygulamayı Tercih Eder?
Senetle araç alabilmenin en önemli avantajları arasında ise peşinatsız olarak araç alabilirsiniz. Bu uygulama ile beraber araca biçilecek olan toplam değer belirli taksit oranları ile beraber bölünerek size aylık ödemeler çıkarılmakta ve sizden herhangi bir peşinat istenmemektedir. Bununla beraber siz peşinat vermek istiyorsanız taksitleri düzenleyebilirsiniz.
Aracını senetle alan kişilerin bazılarının tercih sebebi de bankalar üzerinde faiz uygulamasının burada yer almamasıdır. Senetle araba satışları konusunda peşin fiyatın üstünde bir vade farkı konulsa da uygulamanın tam olarak çalışma şekli katılım bankalarının çalışma prensiplerine yakın şekilde bulunmaktadır.
Kredi kullanması mümkün olmayan kişiler için senetle araba almak tercih sebebi olarak yer almaktadır. Eğer daha önce yaşadığınız banka üzerinde sicil problemleri nedeniyle taşıt kredisi alamamanız durumunda senetle araç alımı tam size göre diyebiliriz. Sizde yazımızda yer alan kredi türlerini inceleyerek aracınız için senetle araba satın alabilirsiniz.

İkinci El Peşinatsız Araba İstanbul Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık