Sponsorlu Bağlantılar

En Az Yakan Benzinli Araç Modelleri

En Az Yakan Benzinli Araç Modelleri

En Az Yakan Benzinli Araç Modelleri
Az yakan araçlar benzin fiyatlarının arttığı şu zamanlarda mumla aranır oldu. Üstelik az benzin yakan bu araçların bütçeye katkısı da yadsınamaz. Gelişen teknolojiye bağlı araçlarda benzin tasarrufu özelliği son yıllarda çok aranır oldu.
Genellikle motoru düşük güce sahip araçların daha az benzin tükettiği bir gerçek. Ancak gelişen teknolojik koşullar artık yüksek motor kabiliyetine sahip araçların da daha az yakmasını sağlıyor. İşte bu araçlardan bazıları.
FIAT Panda
FIAT marka Panda model araçlar özellikle hanımlar tarafından çok seviliyor. Şık tasarımı ve konforlu sürüş kabiliyeti ile az yakan araçlardan biri. Bu araçlar 100 km’de minimum 3.9 litre, maksimum 5.2 litre benzin yakıyor. Tabi bu fark motor gücüne göre değişiklik gösteriyor. Bu araçlar 38.200 TL ile 65.400 TL arasında fiyatlar ile satışta.
Citroen C1
Yüzde 82 daha az yakan ve en az yakan benzinli araç modelleri arasında sık tutulan bir başka model de Citroen C1. Aracın şık tasarımı ve teknik donanımı oldukça ayrıcalıklı. 100 km’de 4.2 litre benzin yakan bu araçlar ise 41.780 TL ile 48.900 TL arasında satışta.
Nissan Micra
Yine hanımların ayılarak kullandığı ve otomatik vites seçenekleri ile sık tercih edilen bir başka araç daha. Nissan Micralar da en az yakan otomobiller arasında yer alıyor. 100 km’de 4.3 litre ile 5.4 litre benzin yakan bu araçların satış fiyatı ise 43.950 TL ile 58.100 TL arasında değişiklik gösteriyor.
Seat İbiza
Mükemmel dizaynı, estetik duruşu ve renkleri ile büyüleyen Seat İbiza’lar 100 km’de yalnızca 4.4 litre yakıt tüketiyor. 71.600 TL’ye satışa çıkarılan bu araçlar hem estetik yapıları hem de az yakan otomobil unvanları ile kapış kapış gidiyor.

En Az Yakan Benzinli Araç Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık