Sponsorlu Bağlantılar

Arabam.com Alım Satım Nasıl Yapılır?

Arabam.com Alım Satım Nasıl Yapılır?

Arabam.com Alım Satım Nasıl Yapılır?
Arabam.com sitesi aracını satmak isteyenler ile araç almak isteyenleri bir araya getiren bir platform. Sitenin şeffaf oluşu sayesinde kişiler alacakları araca kolay menülerden ulaşabiliyor ve satıcı ile irtibat kurabiliyor. Onlarca markanın yüzlerce modeline bu siteden ulaşmak mümkün. Hem 0 KM, hem de 2. El araç piyasasının nabzını tutan sitede, aracın bulunduğu konum, marka ve modeli ayrıntıları ile yer alıyor.
Tıpkı diğer araç satış sitelerinde olduğu gibi, bu sitede de alıcı ve satıcı birbiriyle irtibat kurabiliyor. Aracın sahibinden mi yoksa galeriden mi olduğu bilgisine yine siteden ulaşmak mümkün.
Kasko İçin Teklif Alınabiliyor
Bu siteden araç almak isteyenler, araçları için ayrıca kasko tahminleri de alabiliyor. Dolayısıyla aracın toplam ne kadara mal olacağı bilgisine siteden ulaşmak mümkün. Hatta satıcı ile iletişim kurarak araç için pazarlık da yapılabiliyor.
Araçların hasar durumları ve karıştıkları kazalar belgeleri ile arabam.com sitesinde yer alıyor. Böylelikle alıcı kişi araca ilişkin detaylı bilgi edinebiliyor. Hatta eksper raporları sayesinde aracın karıştığı tüm kazalar şeffaf şekilde alıcıya iletiliyor. Aracın donanım bilgileri ve aksesuarları da görseller ile alıcıya sunuluyor. Dolayısıyla Arabam.com sitesi güvenilir mi? Sorusuna ‘evet’ demek mümkün.
Satış İşlemi İçin Aracı Platform
Arabam.com sitesi araç satış işlemleri için aracı pozisyonda. Yani alıcı ve satıcıyı bir araya getirmekle yükümlü. Satıcıların iletişim bilgileri sitede ayrıntılı olarak yer alıyor.
Siteden satıcıya araçla ya da fiyatı ile ilgili soru sormak da mümkün. Gelecek yanıta göre pazarlığa oturmak hatta satış işlemini bitirmek de. 2. El piyasasının ayyuka çıktığı şu dönemlerde bu tarz şeffaf, kolay ve güvenilir sitelerin bulunması alıcıları mutlu ediyor. Ancak satış işlemleri site üzerinden sağlanmıyor. Yani Arabam.com alım satım nasıl yapılır? Sorusuna verilecek yanıt sitenin yalnızca aracılık ettiğine yönelik oluyor.

Arabam.com Alım Satım Nasıl Yapılır? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık